درباره ما


مسکن شو، سامانۀ هوشمند خدمات املاک و مستغلات

«مسکن شو» سامانه هوشمندی است که در حوزه «املاک و مستغلات» و «مشاغل ساختمانی»  و «اشتغال زایی»  وخدمات وابسته به آن، فعالیت می‌کند. مسکن شو به شما امکان فروش، اجاره و خرید ملک مورد نظرتان را می‌دهد.

آغاز فعالیت مسکن شو

مسکن شو مرحله مطالعاتی خود را از فروردین سال 1396 آغاز کرد و در اول آبان ماه همان سال وارد مرحله اجرایی بصورت کاغذی شد. در مسکن شو، عمل ثبت، اجاره یا فروش ملک بدون هیچ‌ واسطه‌ای انجام می‌شود.

ویژگی های مسکن شو

خدمات رایگان

تمام خدمات وب‌سایت جهت مالکین مسکن شو رایگان است. تلاش مسکن شو بر آن است که با آموزش‌ها و مشاوره‌های کاربردی رایگان، شما را به یک وکیل آگاه در حین معامله تبدیل کند.

ثبت آسان

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت مسکن شو یا حتی با یک تماس تلفنی، در هر لحظه ملک خود را ثبت کنید. روند ثبت ملک به گونه‌ای طراحی شده که هر فرد به راحتی می‌تواند اطلاعات ملک خود را به سایت اضافه کند. اما در صورت نیاز، کارشناسان مسکن شو برای ثبت تلفنی یا حضوری ملک برای کمک به شما آماده‌اند.

عکس برداری رایگان

تکنولوژی روز دنیا، برای ایجاد «بازدید مجازی» و کاهش بازدید‌های زائد و بی‌هدف به کمک شما می‌آیند. شما می‌توانید پس از ثبت ملک خود، از امکان رایگان عکاسی در محل مورد نظرتان استفاده کنید.

مشاهدۀ جزئیات کامل ملک

تمام املاک ثبت‌شده در مسکن شو با جزئیات دقیق و کامل، به‌راحتی قابل مشاهده هستند. در کنار اطلاعات مهمی نظیر «وجود یا عدم وجود پارکینگ، آسانسور، بالکن، انباری، چشم‌انداز و زمان تخلیه» و به‌لطف اطلاعات جزئی‌تر و امکاناتی مانند «اینترنت، در ورودی ریموت‌دار، حیاط، مبلمان و استخر»، مسکن شو می‌تواند به خریدار در گرفتن تصمیمی بهتر کمک کند.

هدف مسکن شو

هدف مسکن شو کاهش بازدیدهای بی هدفی است که جز اتلاف سرمایه های با ارزشی مانند وقت، پول و سوخت هیچ نتیجه دیگری در پی ندارد. به باور مسکن شو وجود گزینه های بیشتر و ارائۀ اطلاعات مفید و کاربردی برای مقایسه، لازمۀ انتخابی درست است. بنابراین کوشش ما بر این است که دلسوزانه، بهترین خدمات را برای شما و خانۀ شما داشته باشیم